DELNAS TRAUKSMES CELŠANAS CENTRS

Trauksmes celšanas centra pieredze

Delnas Trauksmes celšanas centrs jau vairāk nekā 15 gadus strādā ar trauksmes cēlējiem un ziņotājiem – gan cilvēkiem, gan uzņēmumiem, kas vēlas ziņot par korupciju vai pārkāpumiem. Katru gadu mēs saņemam vairākus desmitus ziņojumu un ikvienam sniedzam konsultācijas un atbalstu.

Delnas eksperti uzklausa katru gadījumu, rūpīgi analizē saņemto informāciju un sniedz atbalstu, ievērojot konfidencialitātes principu. Savu iespēju un kompetences robežās sniedzam konsultācijas, palīdzam ar publicitāti, virzām lietu tālāk vai piesaistām neatkarīgus juristus. Delna neatklāj trauksmes cēlēju identitāti.

Sazinieties ar Trauksmes celšanas centru, ja

  • Vēlaties paziņot par iespējamu korupciju, krāpšanu, kaitējumu sabiedrībai, veselībai vai videi, vai par amatpersonu pārkāpumiem un, ja esat iespējamā pārkāpuma upuris vai liecinieks;
  • Ja Jūsu darba devējs ir vērsies pret Jums ar kādām sankcijām pēc tam, kad esat cēlis trauksmi par iespējamiem pārkāpumiem savā darba vietā;
  • Vēlaties saņemt atbalstu sistēmiskas korupcijas gadījumu risināšanā vai korupcijas risku novēršanā, vēršoties pie atbildīgajām amatpersonām un medijiem.

Šajos jautājumos Delnas Trauksmes celšanas centrā saņemsiet bezmaksas juridiskās konsultācijas mūsu iespēju robežās un kompetences ietvaros.

Kā ar mums sazināties

Sazinieties ar mums vai piesakieties uz klātienes konsultāciju Delnas Trauksmes celšanas centra telpās Citadeles iela 8, Rīgā:

  • Zvanot uz Delnas trauksmes cēlēju konsultatīvo tālr. nr. 257 566 53;
  • Rakstot e-pastu uz konsultacijas@delna.lv.

Vēršoties Delnas Trauksmes celšanas centrā, lūdzam ņemt vērā:

  • Centra darba laiks ir daba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00;
  • Klātienes konsultācijas sniedzam tikai pēc iepriekšēja pieraksta;
  • Lūdzam pirmajā saziņā nesūtīt sensitīvu vai konfidenciālu informāciju.

Īpaši sagatavots konsultants apstiprinās drošu komunikācijas kanālu pēc pirmā kontakta izveidošanas.

Sazināties

Sazinieties ar mums vai piesakieties uz klātienes konsultāciju Delnas Trauksmes celšanas centra telpās Citadeles iela 8, Rīgā:

Ja pamanījāt kļūdu, lūdzu, vispirms iezīmējiet to un pēc tam nosūtiet mūsu redaktoriem ar Ctrl+Enter.