DELNAS TRAUKSMES CELŠANAS CENTRA JAUNUMI

Delna, atbalstot trauksmes cēlēju, palīdz novērst kādas domes prettiesisku rīcību

Ko iesākt, ja pildot darba pienākumus vai dibinot darba tiesiskās attiecības persona pamana pārkāpumus, kas var kaitēt sabiedrības interesēm? Biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna” (turpmāk – Delna) iesaka neklusēt un celt trauksmi! Pieņemam, ka cilvēkiem var būt dažādas neskaidrības, kā un kam ziņot par iespējamo pārkāpumu, šādās situācijās iesakām vērsties pēc palīdzības…

Lasīt tālāk »

Delnas Trauksmes celšanas centrs – atbalsts trauksmes cēlējam

Biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna” (Delna) jau vairāk nekā 16 gadus strādā ar trauksmes cēlējiem un ziņotājiem – cilvēkiem un uzņēmumiem, kuri vēlas ziņot par novērotu korupciju vai citiem sabiedrības intereses aizskarošiem pārkāpumiem. Katru gadu Delnas Trauksmes celšanas centrs saņem vairāk ap 70–80 iesniegumus, no kuriem ap 10 iesniegumi tiek atzīti par trauksmes celšanas gadījumiem.

Lasīt tālāk »

Kāpēc celt trauksmi par pārkāpumiem savā darba vietā?

“Sabiedrība par atklātību – Delna” (Delna) sarunu festivālā “LAMPA” 2021. gada augustā rīkoja diskusiju “Kāpēc celt trauksmi par pārkāpumiem darba vietā?”, lai runātu par to, kā novērst pārkāpumus un nejēdzības, kas kaitē sabiedrības interesēm, kāda ir trauksmes celšanas būtība un ar ko trauksmes cēlējs var rēķināties.

Lasīt tālāk »

Ja pamanījāt kļūdu, lūdzu, vispirms iezīmējiet to un pēc tam nosūtiet mūsu redaktoriem ar Ctrl+Enter.